Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Parujące szyby i błąd 1274

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Parujące szyby i błąd 1274

    nie chce mi się wierzy, żeby skoda tak zrypała rzemiosło. jeśli woda dostałaby się do progów, napewno byś słyszał jak chlipie na zakrętach. ja bym na Twoim miejscu jeszcze nie panikował. nie wygląda to tak tragicznie ale coś siedzi pod lakierem. może tylko wystarczy to zdrapać, oczyścić miejsce i zabezpieczyć na nowo.

  • #2
    Parujące szyby i błąd 1274

    Witam pojawił mi sie ostatnio bład 1274 silnik sterujący klapy przepływu powietrza-v71, serwis klimatyzacji robiony był na wakacjach filtr nowy a szyby w srodku parują dopiero jak sie właczy klimatyzacje to wtedy odparują. Jeśli ktoś wie gdzie ten silniczek sie znajduje to niech napisze bo szukałem pod tapicerka i 3 tylko znalazłem a nie wiem czy przed wiatrakiem nie jest on ale tam nie rozbierałem.

    Komentarz


    • #3
      dostep ciulowaty, ale gdzies na forum bylo nawet opisane. jest ukryty za schowkiem i dmuchawa pod spodem, trzeba chyba calosc wykrecic zeby sie tam dostac, przemierzalem sie u siebie bo tez oczywiscie klapa sie zwiesila, wykrecilem schowek, ale jak zobaczylem ile mnie jeszcze czeka to zrezygnowalem, wole jezdzic z klima niz sie z tym babrac, ale o dziwo nawet tak szyby nie paruja jak dawniej, nawet bez klimy.

      Komentarz


      • #4
        hektor2040, Link
        Link

        >>>moja srebrna kombi strzała<<<

        Komentarz


        • #5
          problem tkwił w mechanizmie przełaczania klapki nawiewu wew lub zew. Nalezy rozkrecic schowek i w głab poswiecic latarka i popatrzec czy wajchy chodza a jesli nie to 2 srubki wykrecic sciagnac nadmuch i tam wtedy widzi sie juz klapki.

          Komentarz


          • #6
            hektor2040, a gdzie pomógł? :wink:

            >>>moja srebrna kombi strzała<<<

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X